Rodičovské združenie

Milí rodičia, srdečne vás pozývame na rodičovské združenie, ktoré sa bude konať

v stredu 26.9. 2018 o 16,00 hod.

v B triede - Slniečkovej.

Tešíme sa na vás.

Pin It

Obrázkový obed

Dnes (24.9.2018) nás veľmi prekvapili naše tety kucháročky. Pripravili nám obrázkový obed. Aký to je? No vynikajúci. Zemiačky sa zmenili na tvár, rybie krokety a uhorka na ušká, olivy na očká a paprika na ústa...... No nádhera. Obed bol nie len krásny, ale aj chutný. Chutil nie len deťom, ale aj personálu.

Tety kucháročky Ď A K U J E M E a budeme sa tešiť na ďalší obrázkový obed.

                                                     mackový obed

Pin It

,,Európsky týždeň športu“


Dňa 21.09.2018v dopoludňajších hodinách, nás na školskom dvore navštívili kamarátky Mira Jaroša – Mira a Jara. Prišli s nami osláviť ,,Európsky týždeň športu“. Ako inak by sme ho mohli osláviť , ak nie zdravím cvičením. Mira a Jara spolu s deťmi cvičili zdravotné cviky na známe piesne Mira Jaroša. Deti prejavovali z tohto cvičenia radosť a pozitívne emócie. Mira a Jara po cvičení rozdali deťom diplomy za úspešné zvládnutie športového dňa a s deťmi sa rozlúčili.

                                                                                         tancujúce deti

Pin It

„Gajdoško gajduj“
Dňa 18.09.2018 sme navštívili v dopoludňajších hodinách Pohronské osvetové stredisko, kde mali pre deti pripravený výchovný koncert pod názvom ,,Gajdoško gajduj“ s témou ,,Rok v ľudových piesňach a zvykoch z nášho regiónu“ pod vedením tety Tonky Pulišovej. Teta Tonka, ktorá prišla oblečená v kroji, deťom spievala známe ľudové piesne a rozprávala o zvykoch a tradíciách, ktoré prebiehali počas roka v našom regióne. Deti nadobudli nové zážitky a odchádzali v dobrej nálade naspäť do materskej školy.

                      Gajdoško gajduj

Pin It

                                                 čo potrebuje dieťa

Pin It