18letoTento týždeň sme spolu prežili mnoho radosti. Na školskom dvore sme si zaśúťažili v rôznych disciplínach88sport, maľovali sme na foliu 42velkanoc, psík Hektor nám prišiel ukázať ako poslúcha 107zvieratka , U Suseda sme sa pohrali na veľkom pieskovisku 100sporta nakoniec sme v parku našli naozajstný poklad 47rozne. Nechýbal spev, tanec a zábava 67rozne . Počasie bolo krásne, slniečko na nás veselo žmurkalo 21leto. Dnes bol Deň detí a každý z nás si domov odniesol balík plný prekvapení.55rozne

Pin It

12laskaAj tento rok naši škôlkari pripravili pre mamičky besiedky ako poďakovanie za ich lásku a starostlivosť. Triedu pekne vyzdobili, vlastnoručne13laska zhotovili malé darčeky a samozrejme pripravili veselý program. Spievali , recitovali, tancovali 65rozne, dokonca zahrali mamičkám aj naozajstné divadlo . Bol to pekný deň, ktorý sme si všetci užili 63rozne.

Pin It

msVcielkaProsíme o poukazanie 2% z Vašich dani nášmu OZ Veselá Včielka. Ziskané prostriedky budú využité na zlepšenie materiálno-technického vybavenia MŠ. Vyhlásenie nájdete v prílohe. Ďakujeme!

Attachments:
Download this file (vyhlasenie.pdf)vyhlasenie.pdf148 kB
Pin It

Naše tety kuchárky nám varia samé dobroty. kuchyna 11Dnes sme mali chutný zdravý koláčik kuchyna 7, ktorý s mamičkinou pomocou zvládne aj malý škôlkár. Ak máte chuť môžeme ísť na to:

 

Jablkovo - mrkvový kolač.

450g špaldovej múky, 500 g mrkvy, 500 g jabĺk, 200 g praškového cukru, 1 maslo, 5 vajec,150 ml mlieka,1 prášok do pečiva, škorica podľa chuti.

Vajcia vymiešame s práškovým cukrom, pridme škoricu, očistené nahrubo nastrúhané jablká, mrkvu a znovu premiešame kuchyna 18. Postupne pridáme mlieko, roztopené a vychladnuté maslo. Nakoniec zľahka zašľaháme múku s práškom do pečiva. kuchyna 5Pečieme pri teplote 170 °C 40-45 min. na vymastenom a múkou vysypanom plechu. Dobrú chuť!

 

mňam

Pin It

touto veselou pesničkou sme dnes zahájili náš fašiangový karneval. Obdobie očakávania a príprav vystriedal deň, na ktorý sme netrpezlivo čakali. 1karneval Karneval je miesto kde sa spolu v dobrej nálade zabáva princezná so šašom , zvieratkami či kovbojom. 7karnevalNechýbal vojak, superman, spiderman a dokonca prišla aj pani chyžná a krásny farebný jednorožec . Po prehliadke masiek a potom sa už k slovu hlásila veselá zábava a tanec. 61rozneVšetky masky boli odmenené malým občerstvením, ktoré pre nás pripravili naše šikovné mamičky. Veru, bol to vydarený a veselý karneval. 63rozne

Pin It