msVcielkaProsíme o poukazanie 2% z Vašich dani nášmu OZ Veselá Včielka. Ziskané prostriedky budú využité na zlepšenie materiálno-technického vybavenia MŠ. Vyhlásenie nájdete v prílohe. Ďakujeme!

Attachments:
Download this file (vyhlasenie.pdf)vyhlasenie.pdf148 kB
Pin It

Naše tety kuchárky nám varia samé dobroty. kuchyna 11Dnes sme mali chutný zdravý koláčik kuchyna 7, ktorý s mamičkinou pomocou zvládne aj malý škôlkár. Ak máte chuť môžeme ísť na to:

 

Jablkovo - mrkvový kolač.

450g špaldovej múky, 500 g mrkvy, 500 g jabĺk, 200 g praškového cukru, 1 maslo, 5 vajec,150 ml mlieka,1 prášok do pečiva, škorica podľa chuti.

Vajcia vymiešame s práškovým cukrom, pridme škoricu, očistené nahrubo nastrúhané jablká, mrkvu a znovu premiešame kuchyna 18. Postupne pridáme mlieko, roztopené a vychladnuté maslo. Nakoniec zľahka zašľaháme múku s práškom do pečiva. kuchyna 5Pečieme pri teplote 170 °C 40-45 min. na vymastenom a múkou vysypanom plechu. Dobrú chuť!

 

mňam

Pin It

touto veselou pesničkou sme dnes zahájili náš fašiangový karneval. Obdobie očakávania a príprav vystriedal deň, na ktorý sme netrpezlivo čakali. 1karneval Karneval je miesto kde sa spolu v dobrej nálade zabáva princezná so šašom , zvieratkami či kovbojom. 7karnevalNechýbal vojak, superman, spiderman a dokonca prišla aj pani chyžná a krásny farebný jednorožec . Po prehliadke masiek a potom sa už k slovu hlásila veselá zábava a tanec. 61rozneVšetky masky boli odmenené malým občerstvením, ktoré pre nás pripravili naše šikovné mamičky. Veru, bol to vydarený a veselý karneval. 63rozne

Pin It

30mikulasDnes k nám prišla návšteva, na ktorú sme sa veľmi tešili. Najprv sme si museli našu škôlku pekne vyzdobiť a naučiť sa zopár pesničiek a básničiek. Všetko sme stihli načas, a tak dobrý dedko Mikuláš 38mikulaszavítal aj medzi nás. Veľmi sme sa potešili. Pekne sme ho privítali a spolu s ním sme si zaspievali aj zatancovali. Priniesol nám plný kôš sladkostí 29mikulas. Najprv sme mu ale museli sľubiť, že budem poslúchať a vždy spapkáme všetko, čo nám tety kuchárky navaria. 

Pin It

25jesenJeseň to je zábava. Slniečko je zubaté , vietor fúka ostošesť a listy stromov veselo poletujú24jesen. A nielen listy. Na našom školskom dvore veselo poletovali aj šarkany , ktoré vyrobili naši škôlkari so svojim ockom, či mamičkou. Boli krásne, farebné a čo je najdôležitejšie, všetky sa na nás usmievali. šarkanNevedeli sa dočkať kedy sa predvedú v celej svojej kráse. A lietali poriadne vysoko. Počasie nám prialo a tak sme si našu šarkaniádu poriadne užili.

Pin It