Dňa 7.6. 2018 sa v našej škôlke v dopoludňajších hodinách konal výchovný koncert pod názvom ,, Zázračná krajina". Deti sa naučili za doprovodu harmoniky a spevu krásnu pieseň o vláčiku, pohybom znázornili cestovanie vláčikom, ktorý ich viedol do Zázračnej krajiny. Boli neustále v pohybe, spievali, tancovali, zahrali sa na zvieratká, dopĺňali piesne hrou na rôznych hudobných nástrojoch. Úsmev na tvárach detí a neopísateľná radosť boli pre všetkých tým najkrajším zážitkom. Už teraz sa tešíme na ďaľšie vystúpenie.

Pin It

Dni detských radostí u nás pokračujú. Dnes na deti čakalo hádam najväčšie prekvapenie.Bol to skákací hrad- Mimoň, ktorý sa ráno zjavil na našom dvore. Deti sa na ňom dosýta mohli vyšantiť, zaskákať si a šúchať sa na šúchale.Bol to pre nich veľký zážitok a prežili opäť jeden krásny, veselý deň v materskej škole.     

                                                             34479783 968353873351039 8777631788185944064 n

Pin It

1 jún bol v našej škôlke plný zábavy a radostí. Slniečko sa na nás celý deň usmievalo. Deti sa pri veselej hudbe do chuti vytancovali na karnevale. Zahrali sa na hľadačov pokladu a povozili sa na koníkoch. Ako sa na správnu oslavu patrí, nechýbali ani sladké dobrôtky. Domov si detičky odniesli novú hračku, dobrú náladu a veľa krásnych zážitkov.

                                                                                                                                                    detimdd

Pin It

Dni detských radostí začali v stredu koncertom a pokračovali  vo štvrtok. Deti už od rána vyzerali hasičské auto. Pripravené v plavkách a topánkach do vody očakávali chuchvalce peny. Toľko výskotu a radosti keď sa valila rieka peny je ťažké si predstaviť. Síce sa potom museli osprchovať v nie práve teplej vode, ale všetci to hrdinsky vydržali. Veď to naozaj stálo zato.

Pin It

CVČ v Žiari nad Hronom zorganizovali  22.5.2018 prehliadku technickej tvorivosti žiakov a detí predškolského veku. Predškoláci denne v triede vytvárajú rôzne stavby najmä z Lega, čím sa rozvíjajú pracovné zručnosti najmä technické myslenie.

Naše deti  Emka Bugárová a Vikinka Karáskvá zhotovili zo skladačiek  veľmi peknú stavbu „U mojej babky na dedine.“Získali  1. Miesto. Blahoželáme.

Pin It