S radosťou Vám oznamujeme, že náš projekt zapojený do 5.edície
grantového programu spoločnosti

 

                                                                  i 5426226

 

vyhral 1. miesto

 

v hlasovaní zákazníkov v našom regióne a získal podporu 1300 eur!

 

Chceli by sme sa Vám milí rodičia, touto cestou poďakovať v mene všetkých detí za vašu podporu v súťaži, v ktorej sme hlavne vašim pričinením vyhrali prvé miesto. Získanými finančnými prostriedkami chceme dobudovať náš drevený altánok na školskom dvore na Experimentálnu bádateľskú učebňu, v ktorej môžu deti využívať svoj detský potenciál pri hľadaní, bádaní, experimentovaní a vykonávať aktivity zamerané na poznávanie, vnímanie prírodných javov. 

 

Tešíme sa na realizáciu a ešte raz Vám ĎAKUJEME ! 14 1

Pin It

        zemegula              Záhady vesmíru odhalené!       8078153a

 

Všetko sme sa dozvedeli v našom  Planetáriu a hvezdárni Maximiliána Hella . Pútavou rozprávkou o zvieratkách, ktoré objavovali záhady vesmíru a rozprávením uja hvezdára sme si doplnili naše vedomosti o  veľa zaujímavých a nepoznaných informácií o vesmíre a našej slnečnej sústave.                                                                                                                                 p12  

Pin It

Jeho výsosť Pieseň,vladár krajiny Popevkovo,uviedol v našej MŠ

             noty      P E  S  N  I  Č K Á L

Pesničkál zábavnú  spoločenskú hru určenú pre deti od 3 rokov, pri ktorej hráči hádzali kockou. Tá strana kocky, ktorá padla, určila nôtu nasledujúcich chvíľ. A že vyhrali piesne veselé a rýchle, len nás to tak bralo do tanca a spevu. Ak tomu neveríte, všetko si pozrite v našej galérii pod názvom PESNIČKÁL.

Pin It

karneval

 

Tak ako každý rok v tomto čase bude v našej škôlke Fašiangový karneval.

                 Kedy presne?:  26.2.2019 v dopoludňajších hodinách.

Tešíme sa na pestré masky a chutné dobrôtky, ktoré pre nás pripravíte.  

                                                    klaunik

 

Pin It

Dostali sme pozvanie.... My predškoláci z F a D triedy. Od koho?  Od cirkevnej  ZŠ, že majú pre nás niečo pripravené . Tak sme teda išli plní očakávania. Stretli sme sa s  pánom Mrkvičkom . Úžasným  ujom ,ktorý nám čítal z knižiek ...

..hmm ,ale ako čítal !!...pútavo a živo sm40. Pomáhali sme mu pri čarovaní s guličkami,  zažili sme divočinu s jedným chlapcom čo sa prezliekol za vlka. Trochu sme sa aj báli, tak nám o tom rozprával, že sme sa na chvíľu aj my s ním do tej rozprávky dostali, ale všetko sa dobre skončilo a my sme sa s ujom Mrkvičkom a jeho rozprávkami museli rozlúčiť.

                                                     Bol to pekný zážitok ,za ktorý ďakujeme :D

Pin It