T A T O P A R Á D A

 

Dňa 24. 06. 2019 sa v popoludňajších hodinách uskutoční pri príležitosti dňa otcov stretnutie všetkých veselých, kreatívnych a zábavných oteckov, ktorí sa chcú zabaviť na pôde našej materskej školy.

Zábava bude spojená s PENOVOU ŠOU.

deň otcov

Pin It

Olympijské hviezdičky.

Dňa 21. 06. 2019 sa v športovom areáli IV. ZŠ rozhorel olympijský oheň. Deti z našej materskej školy sa zúčastnili športového podujatia organizovaného CVČ a IV. ZŠ - "Olympijské hviezdičky." Súťažili v nasledovných disciplínach.

Šprint na 20 m.- Zarka Knošková, Šimonko Mojžiška, beh na 100 m. -Natálka Králiková, Nicol Halajová, hod do bazéna - Paťko Štuhl, Tomáško Chrobák, Žabací skok z miesta - Timko Beňo, Lucka Babiaková, Preskakovanie olympijských kruhov - Šimonko Závadský a Miška Gocníková, Prekážková dráha - Vilko Lovás, Lenka Dobrocká a štafeta družstiev- Saška Ďuricová, Emka Freislerová, Terezka Hlinková, Filipko Tešovič. Všetci podali úžasné športové výkony a Paťko Štuhl získal 1. miesto v hode na cieľ. Gratulujeme

Olympiáda

Pin It

Rozlúčka s predškolákmi.

Dňa 20. 06. 2019 dopoludnia sa naše sovičky rozlúčili na školskom dvore so svojimi kamarátmi. Zaspievali im pesničky, zarecitovali básničky a zatancovali. Každý predškolák následne po prečítaní častušky prešiel bránou do krajiny čísel a písmen. Na pamiatku dostali od svojich kamarátov pekné darčeky.

V ten istý deň popoludní sa naši predškoláci rozlúčili na triede aj s pani učiteľkami a rodičmi. Po emotívnom programe nechýbalo krájanie torty a domov odchádzali s darčekami- knihou a drobnými upomienkovými predmetmi.

Tak nech sa Vám milí naši predškoláci v škole darí a tešíme sa na každé stretnutie s Vami.

veselé deti

Pin It

Sľub priateľstva

 

Dňa 19. 06. 2019 sa naši predškoláci zúčastnili slávnostného stretnutia predškolákov z Materskej školy v obradnej sieni mesta Žiar nad Hronom. Najskôr si v tvorivbých dielňach vyrobili prstene a srdiečkové prívesky a následne  v obradnej sieni zložili sľub priateľstva.

deti športovci

Pin It

TÝŽDEŇ  DETSKÝCH  RADOSTÍ

( Všetky aktivity sa uskutočnia v dopoludňajších hodinách na školskom dvore. V prípade nepriaznivého počasia v jednotlivých triedach)

3. 6.  Pondelok           "Dúhokolotoč"

                                     ( kreslenie na chodník)

4. 6. Utorok                 " K A R N E V A L"

                                     ( deti potrebujú masky)

5. 6. Streda                 " Fotenie detí "

                                    " Detský talent"

                                      ( zábavné dopoludnie - pesničky, básničky,                                                     tančeky )

6. 6. Štvrtok               " Divadelné predstavenie"

7. 6. Piatok                 " Indiánsky deň"

                                      ( deti potrebujú indiánske oblečenie +                                                            čelenky)

 

                                              deti

 

Pin It