abc

 

Vitaj škôlka...

 

2. septembra 2021 opäť otvárame brány našej materskej školy a tešíme sa na Váš prichod.

Do škôlky vždy prichádzame v čase od 06.00 hod. do 08.00 hod.

 

Do škôlky si prinesiem:

 

papučky

 

pyžamko

 

náhradné oblečenie

 

a

 

úsmev na tvári 

 

TEŠÍME SA NA VÁS - tvoje pani učiteľky

Pin It

ÚCTA K STARŠÍM

 

Pri príležitosti mesiaca Úcty k starším sa dňa 22.10. 2019  v C triede  - včielok uskutočnila besiedka pre starých rodičov s príjemným posedením.

Deti si pre starkých a rodičov pripravili program v ktorom recitovali a spievali na ľudovú nôtu.

 

Prekvapením pre prítomných bolo ľudové pásmo folklórneho súboru HRON, ktoré svojím vystúpením spríjemnilo a vytvorilo príjemnú atmosféru.

 

Ako darček a pamiatku pre starých rodičov deti vyrobili obrázky s témou ovocia a zeleniny. Pre tanečníkov zo súboru zas obrázky s ľudovou  tématikou. 

(fotografie z podujatia v galérii MŠ)

 

Pin It

T A T O P A R Á D A

 

Dňa 24. 06. 2019 sa v popoludňajších hodinách uskutoční pri príležitosti dňa otcov stretnutie všetkých veselých, kreatívnych a zábavných oteckov, ktorí sa chcú zabaviť na pôde našej materskej školy.

Zábava bude spojená s PENOVOU ŠOU.

deň otcov

Pin It

Olympijské hviezdičky.

Dňa 21. 06. 2019 sa v športovom areáli IV. ZŠ rozhorel olympijský oheň. Deti z našej materskej školy sa zúčastnili športového podujatia organizovaného CVČ a IV. ZŠ - "Olympijské hviezdičky." Súťažili v nasledovných disciplínach.

Šprint na 20 m.- Zarka Knošková, Šimonko Mojžiška, beh na 100 m. -Natálka Králiková, Nicol Halajová, hod do bazéna - Paťko Štuhl, Tomáško Chrobák, Žabací skok z miesta - Timko Beňo, Lucka Babiaková, Preskakovanie olympijských kruhov - Šimonko Závadský a Miška Gocníková, Prekážková dráha - Vilko Lovás, Lenka Dobrocká a štafeta družstiev- Saška Ďuricová, Emka Freislerová, Terezka Hlinková, Filipko Tešovič. Všetci podali úžasné športové výkony a Paťko Štuhl získal 1. miesto v hode na cieľ. Gratulujeme

Olympiáda

Pin It

Rozlúčka s predškolákmi.

Dňa 20. 06. 2019 dopoludnia sa naše sovičky rozlúčili na školskom dvore so svojimi kamarátmi. Zaspievali im pesničky, zarecitovali básničky a zatancovali. Každý predškolák následne po prečítaní častušky prešiel bránou do krajiny čísel a písmen. Na pamiatku dostali od svojich kamarátov pekné darčeky.

V ten istý deň popoludní sa naši predškoláci rozlúčili na triede aj s pani učiteľkami a rodičmi. Po emotívnom programe nechýbalo krájanie torty a domov odchádzali s darčekami- knihou a drobnými upomienkovými predmetmi.

Tak nech sa Vám milí naši predškoláci v škole darí a tešíme sa na každé stretnutie s Vami.

veselé deti

Pin It