29. apríla v našej školičke panovala výborná nálada. Všetky detičky sa pripravovali na „Stavanie mája“. Takto si každoročne pripomíname túto tradíciu našich predkov. Pani učiteľky a detičky z triedy Lienok, nám na začiatok pripravili peknú scénku. Celá škôlka spievala pieseň „ Sadíme my máje...“  Všetci boli zapojení do zdobenia farebnými stužkami. „Veľkí chlapi“ našej školičky niesli strom pred budovu so sprievodom ostatných detí, ktoré spievali ľudové piesne. Tu následne „Máj“ postavili, pripevnili a všetci sa veselo zabávali v tanci. Cieľom je vytvárať priestor, pripomínať a udržiavať niektoré tradície aj s detičkami v predškolskom veku. 

IMG 20220429 101749

Pin It

Aj planéta Zem má svoj sviatok a už tradične ho oslavujeme 22. apríla. Deti z celej našej MŠ si už dnes pripomenuli tento krásny sviatok prostredníctvom rôznych hier a pracovných aktivít v triede i na školskom dvore. Cieľom bolo rozvíjať environmentálne povedomie tvorivým, no hlavne hravým spôsobom. Poukázať na nebezpečenstvo znečistenia prírody a dôležitosť starostlivosti o našu Zem. Deti mali z dnešného dňa veľkú radosť a naučili sa, ako aj ony môžu prispieť k zveľaďovaniu životného prostredia.

                           

Pin It
Pin It

Milí rodičia,

aj v tomto roku Vás chceme poprosiť o poukázanie 2% daní občianskemu združeniu našej materskej školy- SLNIEČKO.

V uplynulých rokoch sa nám podarilo vďaka týmto financiám zmodernizovať nábytok v triedach, šatňové skrinky, lehátka. Zakúpili sa hračky, pomôcky a exteriérové prvky na dvor. Vybavenie chceme naďalej dopĺňať a skvalitňovať prostredie materskej školy.

Tlačivá na 2 % si môžete vypýtať vo svojich triedach, alebo stiahnuť v prílohe tu.

Ďakujeme

 

Attachments:
Download this file (vyplnene_2_percenta_Slniecko.pdf)vyplnené 2 % Slniečko127 kB
Pin It

Milí rodičia,

nástup do materskej školy v novom školskom roku je 2.9.2021 vo štvrtok (do 8,00). Tešíme sa na deti a spoluprácu s Vami. Informácie pre nových rodičov, ktoré sme prezentovali na stretnutí 25.8. sú zhrnuté v prílohe.

                                  Tešíme sa na Vás                  14894217dcbd422ba3a99efdc4163951

                  

Pin It